GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Smarownice knotowe NA i NAS Vari-Feed Wick Oilers są stosowane w celu zapewnienia kontrolowanego ilości oleju do łożyska lub innych części maszyny. Zasada działania smarownicy knotowej TRICO łączy zalety smarownicy grawitacyjnej z działaniem sił kapilarnych knota, który zapewnia stałą szybkość zasilania olejem, niezależnie od poziomu napełnienia zbiorniczka. Szybkość zasilania zależy od lepkości oleju i typu wykorzystanego knota.

Smarownice knotowe NA i NAS Vari-Feed Wick Oilers mają korek wlewu z uszczelką, który zatrzymuje wypływ oleju przy całkowitym jego zamknięciu. Obracając lekko korek wlewu, gwintowany otwór wentylacyjny otwiera się i pozwala na przepływ oleju.

Smarownice knotowe NA i NAS Vari-Feed Wick Oilers służą do smarowania niewielkich łożysk, walców, pojedynczych punktów, przekładni, łańcuchów i innych urządzeń smarowanych płynnymi środkami smarnymi.

Smarownice knotowe NA i NAS Vari-Feed Wick Oilers montowane mogą być w maszynach nowych, jak i urządzeniach wymagających modernizacji. Dzięki zastosowaniu tego typu smarownic unikamy ryzyka niedosmarowania, czy też przesmarowania niewielkich elementów ruchomych, co przynosi znaczne oszczędności energetyczne, czasowe oraz pomaga dbać o środowisko naturalne.

Smarownice knotowe NA i NAS Vari-Feed Wick Oilers zapewniają pełna kontrolę nad przepływem środka smarnego oraz charakteryzują się dbałością o środowisko naturalne, dzięki możliwości wyeliminowania kapania oleju.

 • Maksymalna temperatura: 70°C
 • Zbiornik: Pleksiglas
 • Wizjer: Szkło (Model NS)
 • Uszczelnienie: Buna-N
 • Wykonanie: Ocynkowana stal i mosiądz

Powiązane produkty

 • Knoty WICK FEED

  Knoty WICK FEED

 • Smarownica knotowa N/NS

  Smarownica knotowa N/NS

 • Lejki Fast Funnel

  Lejki Fast Funnel

 • Zbiorniki olejowe SPECTRUM

  Zbiorniki olejowe SPECTRUM

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2023 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS