GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Wyposażenie laboratoriów analizy olejowej

W naszej ofercie znaleźć można najnowocześniejsze i najlepsze dostępne na świecie wyposażenie laboratoriów do badania użytych środków smarnych. TRICO Corporation przedstawia najnowszą generację urządzeń laboratoryjnych, do badań ferrograficznych. Jeśli zajmujecie się Państwo analizą olejową, staniecie się dzięki TRICO najlepszymi z najlepszych. Najdokładniejsze i najszybsze urządzenia, które zapewnią najlepsze rezultaty. Największe dostępne na rynku magnesy i najszybsze komputery i oprogramowanie, które samodzielnie wykonują badania olejów, a współpracując między sobą ułatwiają i przyspieszają pracę laboratoriów, które dostarczają swoim klientom najdokładniejsze analizy użytych środków smarnych.

  • Ferroskop FS-6

    Ferroskop FS-6

  • Ferrogram FM-6

    Ferrogram FM-6

  • Ferrograf bezpośredni DR-7

    Ferrograf bezpośredni DR-7

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS