GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Smarownice grawitacyjne GTM/PTM to urządzenia stosowane w maszynach, w których wymagana jest duża ilość oleju i konieczna jest możliwość precyzyjnego ustawiania ilości jego podawania. Smarownice grawitacyjne służą do smarowania łańcuchów, łożysk, walców, pojedynczych punktów, przekładni i innych urządzeń smarowanych płynnymi środkami smarnymi.

Systemy oparte o smarownice grawitacyjne GTM/PTM wykorzystywane są głównie w maszynach wyposażonych w łańcuchy napędowe i transportowe oraz czy aplikacjach wymagających stałego, precyzyjnego smarowania elementów otwartych.

Smarownice grawitacyjne GTM/PTM mogą smarować kilka punktów jednocześnie. Wyposażone są w sterowanie manualne ON/OFF.

Smarownice grawitacyjne GTM/PTM można dowolnie ustawiać i regulować przepływ oleju w zależności od potrzeb. Ilość wypływającego środka smarnego łatwo ustawić, co daje dużą wszechstronność stosowania tego typu systemów smarowania. Dzięki zastosowaniu tego typu urządzeń w łatwy i niedrogi sposób można stworzyć wydajne systemy centralnego smarowania.

Smarownice grawitacyjne GTM/PTM montowane mogą być w maszynach nowych, jak i urządzeniach wymagających modernizacji. Dzięki zastosowaniu tego typu smarownic unikamy ryzyka niedosmarowania bądź przesmarowania elementów ruchomych, co przynosi znaczne oszczędności energetyczne, czasowe oraz pomaga dbać o środowisko naturalne.

 

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, skontaktuj się z nami:
biuro@greyfin.pl
+48660843220

 

 • zbiornik:
  GTM: szkło
  PTM: pleksiglas
 • maksymalna temperatura:
  GTM: 80°C
  PTM: 70°C
 • wizjer: szkło
 • uszczelnienie: włókna poliestrowe i nitryl 80
 • wykonanie: mosiądz
 • wykończenie: nikiel
 • kroplowniki: od 2 do 24 sztuk

Powiązane produkty

 • Lejki Fast Funnel

  Lejki Fast Funnel

 • Zbiorniki olejowe SPECTRUM

  Zbiorniki olejowe SPECTRUM

 • GREYFIN CCS - Opaska - Collar Band

  GREYFIN CCS - Opaska - Collar Band

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS