GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Regulator poziomu oleju TRICO LCL to jedyne tego typu urządzenie dostępne na rynku. Regulator poziomu oleju TRICO LCL posiada zbiorniki o dużej pojemności, który zapewnia stały poziom oleju w obudowach łożysk ,skrzyń biegów, lub innych aplikacjach posiadających miski olejowe.

Regulator poziomu oleju TRICO LCL działa na tej samej zasadzie jak Regulator poziomu oleju TRICO Opto-Matic i jest stosowany w urządzeniach wymagających dużej pojemności zbiornika.

Regulator poziomu oleju TRICO LCL znajduje szerokie zastosowanie w trudno-dostępnych miejscach, w których napełnianie zbiorniczka jest problematyczne.

Regulator poziomu oleju TRICO LCL pozwala zaoszczędzić czas i zdecydowanie zmniejszyć koszty utrzymania.

Regulator poziomu oleju TRICO LCL dzięki swojej unikatowej budowie oraz najwyższej jakości materiałom, z których jest wykonany, dostarcza zawsze odpowiednią ilość środka smarnego, co zapobiega niedosmarowaniu, bądź przesmarowaniu urządzeń, na których jest zastosowany.

 

Powiązane produkty

 • REGULATOR POZIOMU OLEJU TRICO WATCHDOG

  REGULATOR POZIOMU OLEJU TRICO WATCHDOG

 • REGULATOR POZIOMU OLEJU ADAMS ACL

  REGULATOR POZIOMU OLEJU ADAMS ACL

 • REGULATOR POZIOMU OLEJU TRICO OPTO-MATIC CLOSED SYSTEM

  REGULATOR POZIOMU OLEJU TRICO OPTO-MATIC CLOSED SYSTEM

 • REGULATOR POZIOMU OLEJU ADAMS VABL

  REGULATOR POZIOMU OLEJU ADAMS VABL

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2023 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS