GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Pokrywy SPECTRUM pasują do wszystkich zbiorników. Pokrywy są wyposażone w pierścień typu O-RING odseparowujący smar od środowiska zewnętrznego. Dysza na każdej pokrywie posiada zawór o trzech ustawieniach do regulowania przepływu oleju do różnych zastosowań.

Pokrywy SPECTRUM 1/4″ są idealne do smarowania silników, skrzyni korbowych i innych miejsc, w których wymagany jest duży przepływ.

Pokrywy SPECTRUM 1/2″ są idealne do stosowania przy olejach o wartościach lepkości do ISO 460 lub w przypadku, gdy niezbędne jest wlewanie precyzyjne.

Pokrywy SPECTRUM 1″ są idealne przy kontrolowanym nalewaniu oleju do małych zbiorników lub otworów wlewowych.

Pokrywy SPECTRUM Uniwersalna umożliwia szybkie wlewanie oleju, idealna do smarowania maszyn takich jak skrzynie korbowe lub duże bloki silnikowe. Zamocowanie pompy ręcznej do pokrywy uniwersalnej umożliwia wypompowanie smaru ze zbiorników o pojemności 8, 11 i 15 litrów.

  • Pokrywa z wylewką 1/4″
  • Pokrywa z wylewką 1/2″
  • Pokrywa z wylewką 1″
  • Pokrywa uniwersalna (do pompy)
  • Łatwe w użyciu i ergonomiczne
  • Kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, ciemnozielony, beżowy, szary i czarny

 

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS