GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Niewłaściwe przechowywanie beczek z olejem może prowadzić do kondensacji wewnątrz, co negatywnie wpływa na jakość środka smarnego. Do środka mogą też dostać się zanieczyszczenia.

DRUM PUMP ZESTAW RECYLKULACJI rozwiązuje te problemy. To prosty i kompaktowy sposób na przefiltrowanie 208-litrowej beczki z olejem.

DRUM PUMP ZESTAW RECYLKULACJI w połączeniu z DRUM PUMP FILTRATION SYSTEM jest samowystarczalnym systemem do filtracji oleju.

Dzięki temu zestawowi masz pewność, że olej wypompowany będzie posiadał właściwości chemiczne i fizyczne takie, jak przed otworzeniem beczki.

W skład zestawu wchodzi ODPOWIETRZNIK OSUSZAJĄC Y WATCHDOG EX-Series zapewniający aż 96% skuteczność filtracji. WATCHDOG EX wpuszcza do beczki tylko czyste, suche powietrze. Jednocześnie ten odpowietrznik osuszający skutecznie zwalcza kondensację, która mogłaby się utworzyć wewnątrz beczki z olejem.

W skład zestawu wchodzi:

Powiązane produkty

  • DRUM PUMP FILTRATION SYSTEM

    DRUM PUMP FILTRATION SYSTEM

  • ODPOWIETRZNIKI EXTREME SERIES BREATHERS

    ODPOWIETRZNIKI EXTREME SERIES BREATHERS

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS