GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

CONTINUOUS SYSTEM – System ciągłego smarowania jest przeznaczony przede wszystkim do smarowań wewnętrznych np. skrzyń biegów gdzie smarowanie musi być pewne i dokładne.

CONTINUOUS SYSTEM – System ciągłego smarowania można skonfigurować w zależności od wymagań. W zależności od konfiguracji można w tym systemie zastosować pompy mechaniczne jak i elektryczne w zależności od ilości wyjść i ciśnienia wtłaczanego smaru do maszyny lub skrzyni biegów. Przepływ oleju do poszczególnych punktów kontrolowany jest przez zawory igłowe.

CONTINUOUS SYSTEM – System ciągłego smarowania może wykorzystywać olej ze zbiornika maszyny lub ze skrzyni biegów. Jest też możliwość zaprojektowania układu, który będzie korzystał z oleju znajdującego się w zewnętrznym naczyniu.

Powiązane produkty

 • PROGRESYWNY SYSTEM SMAROWANIA

  PROGRESYWNY SYSTEM SMAROWANIA

 • PE-30 I PE-32

  PE-30 I PE-32

 • WIELOPUNKTOWA POMPA SMARU ADAMS MULTI-OUTLET RADIAL PUMP

  WIELOPUNKTOWA POMPA SMARU ADAMS MULTI-OUTLET RADIAL PUMP

 • MIXAIR 2

  MIXAIR 2

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS