GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

System ciągłego smarowania ADAMS (CONTINUOUS SYSTEM) jest przeznaczony przede wszystkim do smarowań wewnętrznych np. skrzyń biegów, gdzie smarowanie musi być pewne i dokładne.

System ciągłego smarowania ADAMS można dopasować do indywidualnych wymagań. W zależności od potrzeb można w tym systemie zastosować pompy mechaniczne lub elektryczne, które oferują różne zakresy dostaw środka smarnego, co ułatwia dopasowanie do każdej aplikacji. Przepływ oleju do poszczególnych punktów kontrolowany jest przez zawory igłowe.

System ciągłego smarowania ADAMS może wykorzystywać olej ze zbiornika maszyny lub ze skrzyni biegów albo z zewnętrznego niezależnego zbiornika.

 

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, skontaktuj się z nami:
biuro@greyfin.pl
+48660843220

 

Powiązane produkty

 • PROGRESYWNY SYSTEM SMAROWANIA

  PROGRESYWNY SYSTEM SMAROWANIA

 • PE-30 I PE-32

  PE-30 I PE-32

 • WIELOPUNKTOWA POMPA SMARU ADAMS MULTI-OUTLET RADIAL PUMP

  WIELOPUNKTOWA POMPA SMARU ADAMS MULTI-OUTLET RADIAL PUMP

 • MIXAIR 2

  MIXAIR 2

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS