GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO Corp., OILRITE Corp., INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

GREYFIN+

GREYFIN+ to stałe doradztwo i opieka nad systemami smarowania w Twojej firmie.

Sytuacja na rynkach Światowych sprawia, że powstają coraz nowsze rozwiązania w dziedzinie smarowania maszyn. Jeśli chcesz być na bieżąco, poszerzać swoją wiedzę, znajdować optymalne rozwiązania, unikać kosztownych awarii i dbać o swój park maszynowy na najwyższym poziomie? Potrzebne jest coś więcej, niż branżowe, sponsorowane czasopisma, czy wiedza pochodząca z przestarzałych podręczników na uczelniach technicznych. Potrzebny jest GREYFIN+. Stałe doradztwo z zakresu smarowania maszyn online i nasza obecność przy Twoich maszynach na żywo.

Co się stanie, gdy tylko zdecydujesz się na korzystanie z GREYFIN+?

 • Zweryfikujemy to, jak prowadzona jest Twoja gospodarka smarownicza, sprawdzimy, czy nie popełniasz wielu typowych błędów i czy możesz bez obaw nadal pracować w ten sam sposób. Następnie dostaniesz raport z analizy podatkowej Twojej firmy.
 • Dowiesz się, czy Twoje działania w zakresie smarowania są dla Ciebie optymalne, czy może powinieneś je zmienić. Po każdym roku naszej współpracy będziemy to robić ponownie.
 • Będziesz miał też nielimitowany dostęp do konsultacji telefonicznych, przez Zoom lub na żywo, będziemy Cię informować o najnowszych rozwiązaniach technicznych, pomagać w implementacji najlepszych praktyk w dziedzinie smarowania.

Sprawdź, który pakiet jest najlepszy dla Ciebie.

Usługa GREYFIN+ będzie dostępna już wkrótce.

 • Produkty ADAMS LubeTech Limited

  Produkty ADAMS LubeTech Limited

  Adams LubeTech ma niedoścignioną renomę producenta jednych z najlepszych olejarek i smarownic, regulatorów poziomu oleju, smarownic grawitacyjnych, smarownic knotowych, wizjerów olejowych, olejowskazów kolumnowych i systemów centralnego smarowania, eksportując je do wielu krajów na całym świecie. Od teraz również do Polski oraz krajów Europy...

  więcej »
 • Produkty TRICO Corporation

  Produkty TRICO Corporation

  TRICO oferuje pełen zakres usług zarządzania smarowaniem i tworzy produkty, które sprawiają, że maszyny pracują niezawodnie i zużywają jedynie tyle energii ile jest to niezbędne. Jeśli szukają Państwo najpełniejszej gamy produktów niezawodnego i energooszczędnego smarowania to produkty Trico są idealnym rozwiązaniem dla Państwa...

  więcej »
 • Produkty INTERLUBE Systems Limited

  Produkty INTERLUBE Systems Limited

  Kluczowymi produktami INTERLUBE Systems są systemy smarowania samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep, dźwigów, maszyn budowlanych i rolniczych oraz systemy smarowania łańcuchów przemysłowych (grawitacyjne oraz natryskowe - ROTALUBE) Jako jedyny producent możemy zaoferować w pełni certyfikowane ATEX wielopunktowe pompy smaru...

  więcej »
 • Produkty OIL-RITE Corporation

  Produkty OIL-RITE Corporation

  OIL-RITE Corporation założona w 1933 roku przez Franka J. Lyden jest znana jest na całym świecie ze względu na wysoki standard produkcji i innowacyjny design systemów i elementów systemów smarowania maszyn. 90% produkcji odbywa się we własnej fabryce w Manitowoc, WI, USA, w której pracuje ponad 60 pracowników. Flagowym produktem firmy jest system Purge X, najbardziej innowacyjny system smarowania np. łańcuchów, czy pojedynczych punktów smarnych. Ponadto produkuje olejowskazy kolumnowe i oczkowe, grawitacyjne systemy smarowania oraz systemy do cyrkulacji olejów.

  więcej »

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 843 220 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, ul. Plac Teatralny 10 lok. 3, 41-800 Zabrze

© 2014 - 2024 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS